Як замовити

Шановні відвідувачі сайту!

До вашої уваги пропонуються сорти ірисів, які є достатньо розмноженими в нашому ірисарії та адаптованими до умов вирощування.

Замовити можна лише ті сорти, біля яких в електронному каталозі стоїть ціна (за одну лопатку). При натисканні на «замовити» сорт автоматично потрапляє в корзину.

У травні до каталогу будуть занесені як новинки, так і додаткові сорти.

Замовлення на іриси приймаються виключно електронним листом через сайт. За необхідності, наприклад, для уточнення, ми зв’яжемося з Вами по зазначеному телефону. Просимо не телефонувати, у разі крайньої потреби – після 1700. В замовленні зазначається назва сорту, кількість, прізвище, ім’я, по батькові замовника, адреса, індекс, обов’язково телефон і електронна адреса, номер відділення нової пошти (без зазначення номера відділення нової пошти замовлення не приймається). Послугами інших перевізників не користуємося. Також не передаємо посилки автотранспортом.

Жителі Умані та Уманського району, за попередньої домовленості, можуть забрати посилки в Умані.

Замовлення виконуються в міру надходження й підтвердження, про що Ви отримуєте повідомлення. У травні замовлення уточнюється і Ви отримуєте рахунок для попередньої оплати (реквізити повідомляються після узгодження замовлення).

Неоплачені до 1 липня замовлення анулюються.

Упаковка – за наш рахунок, доставка – за рахунок замовника.

Контактна інформація та зворотній зв'язок


Опубліковано: 30 липня 2015

Поділитись з друзями в: